Актуально...

Гра го

У середу 29 листопада 2017 року було проведено з групами М-41 і М-42 навчання інтелектуальній грі у шашки го.

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 грудня 2017, 14:14 ) Детальніше...
 

III тур "Що? Де? Коли?"

29 листопада 2017 р. відбувся III тур  III Чемпіонату факультету математики та інформатики з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".

Вперта та безкомпромісна боротьба тривала буквально до останнього питання. У результаті перше місце, набравши по 10 балів,  поділили переможець минулорічного чемпіонату команда «Okey, Google!» та третій призер минулорічного чемпіонату команда «Інтеграл». Друге місце зайняла команда «Enigma» (9 правильних відповідей), а  третє місце поділили команди «Elit_m@th» та «XOR» (8 правильних відповідей).

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 грудня 2017, 14:07 ) Детальніше...
 

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації проректора з науково-педагогічної роботи університету, доцента кафедри математичного і функціонального аналізу Шарина Сергія Володимировича. Тема дисертації — “Алгебри поліноміальних розподілів на нескінченновимірних просторах та їх застосування до числення операторів”, спеціальність 01.01.01 — математичний аналіз. Науковий консультант — доктор фізико-математичних наук, професор Лопушанський Олег Васильович, Жешувський університет (Республіка Польща), декан математично-природничого факультету.

Останнє оновлення ( Середа, 29 листопада 2017, 15:48 ) Детальніше...
 

Третій тур "Що? Де? Коли?" (запрошення)

Третій тур III Чемпіонату факультету з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" відбудеться 29 листопада (середа) о 15.20 в ауд. 306.

Запрошуємо усі охочі команди.

Останнє оновлення ( Понеділок, 27 листопада 2017, 12:40 )
 

День вступника 2017

bellУ неділю 19 листопада 2017 року на факультеті математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся День вступника. Присутнім було продемонстровано презентацію про факультет, про його можливості та плани на майбутнє. Відбулася зустріч із керівництвом та завідувачами всіх кафедр, а також з представниками студентського самоврядування. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо процесу вступної кампанії, щодо навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Останнє оновлення ( Вівторок, 21 листопада 2017, 11:55 ) Детальніше...
 

Святкування 15-ї річниці факультету

bellУ нас відбулось грандіозне дійство! Цього тижня Факультет математики та інформатики святкував 15 років самостійності.

Зокрема, 6 листопада відбувся турнір з МАФІЇ серед студентів, наступного дня на великій перерві пройшов ярмарок, присвячений 15-річчю МІФу, 8 листопада відбувся квест для першокурсників, а 9 листопада – концерт, присвячений святкуванню 15-річчя факультету.

Останнє оновлення ( Четвер, 16 листопада 2017, 15:20 ) Детальніше...
 

Майстер-класи для школярів

bellУ рамках свята «Цікаві канікули» в «Університеті обдарованої дитини», який створений при науковому парку «Прикарпатський Університет», на факультеті математики та інформатики були проведені навчальні майстер-класи.

Такий вид роботи викликав неабиякий інтерес у дітей, адже сучасні школярі не уявляють свого життя без комп’ютера, смартфона та інших цифрових пристроїв. Отож, використавши такі зацікавлення дітей, організатори майстер-класів вирішили поєднати захоплення дітей із вивченням навчального матеріалу, вдало замаскувавши навчальну інформацію під ігри та квести, в процесі яких діти через гру і пошукову діяльність могли засвоїти навчальний матеріал.

Останнє оновлення ( Вівторок, 07 листопада 2017, 17:32 ) Детальніше...
 

День вступника (запрошення)

bell

19 листопада 2017 року (в неділю) в аудиторії 306 факультет математики та інформатики проводить "День вступника". На цьому святі майбутні вступники зможуть ознайомитися зі спеціальностями, які пропонує факультет, навчальними і науковими підрозділами та структурою факультету, можливостями здобуття освіти за кордоном через факультет за програмою подвійних дипломів, правилами прийому в 2018 році та дізнатися багато іншого щодо навчання на факультеті.

Під час Дня вступника майбутнім абітурієнтам, за бажанням, буде запропоновано на вибір: 1) факультетська математична бліц-олімпіада, 2) навчально-практичні курси з розробки ігрових програм.

Реєстрація з 10:00 год. Початок – 11:00 год.

Реєстраційна форма учасника Дня вступника
на факультеті
математики та інформатики

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завітати до нас на День вступника!

Останнє оновлення ( Середа, 08 листопада 2017, 18:11 ) Детальніше...
 

Зимовий розклад дзвінків

bell

Увага! У зимовий час з 30 жовтня 2017 року по 25 березня 2018 року вводиться в дію наступний розклад дзвінків:

Останнє оновлення ( Четвер, 26 жовтня 2017, 13:56 ) Детальніше...
 

Зустріч з представниками IT-компанії SoftServe

24 жовтня 2017 року на базі факультету математики та інформатики відбулась зустріч студентів факультету з представниками IT-компанії SoftServe. Представники компанії зробили доповідь на тему "What language will you use for your next startup?". У цій доповіді йшла мова про переваги мови програмування Ruby.

Останнє оновлення ( Середа, 25 жовтня 2017, 14:16 )
 
Сторінка 1 з 24

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження