9-та літня школа з алгебри, топології та аналізу

З 7 по 18 липня 2014 року в с. Поляниця Яремчанської міськради проходила 9-та літня математична школа «Алгебра, топологія, аналіз». ЇЇ організаторами виступили факультет математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», механіко-математичний факультетет Львівського національного університету імені Івана Франка та Інститутут прикладних проблем механіки і математики імені Ярослава Підстригача НАН України.

У роботі школи взяли участь понад 70 науковців у галузі математики провідних ВУЗів України, зокрема Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Києва. Школа була поділена на дві секції: математичного і функціонального аналізу (7-12 липня), алгебри і топології (13-18 липня).

Формат роботи дозволив поєднати роботу та відпочинок: лекційні заняття проходили зранку, вільний час для прогулянок, ігор на свіжому повітрі та екскурсій – після обіду. Читання лекцій здійснювали А. Загороднюк, В. Маслюченко, Д. Боднар, Х. Кучмінська, І. Протасов, В. Островський, Т. Банах, О. Гутік, В. Любашенко, М. Зарічний, O. Никифорчин. Семінарські заняття відбувалися у вечірній час і передбачали короткі доповіді аспірантів та студентів про основні результати їхньої наукової роботи. Крім навчання учасники школи встигли підкорити гору Хом’як, відвідати гірськолижний курорт Буковель та придбати сувеніри на Яблуницькому перевалі.

Кожен з учасників за час проведення літньої школи мав можливість здобути нові знання, приємно провести час у колі старих та нових друзів і запастися хорошим настроєм на цілий рік.

Сайт конференції: summerschooi14.jimdo.com.

Останнє оновлення ( Понеділок, 22 грудня 2014, 13:24 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження